Луксбук

Луксбук, современ фото албум со врвен квалитет на МарудиБукс кој со гаранција ќе ги зачува вашите најдрагоцени спомени за да ги раскажуваат вашите приказни со генерации. Нашиот Луксбук е рачно изработен со користење на најдобрите материјали и вековните техники на книговезците, во комбинација со најновите технологии за печатење за да креираме спомени со архивски квалитет што ќе не надживеат.


Бесплатен персонализиран дизајн

Можност да ја прегледате и промените содржината пред печатење

Бесплатна достава

Детали

 • Две димензии: 20х20 и 30х30 см.
 • Број на страници: од 20 до 40.
 • Број на фотографии: од 28 до 300.
 • Дизајнерски шаблони овозможуваат комбинирање од една до 16 фотографии на страница со или без текст.
 • Корица: избор од три видови материјали во различни бои.
 • Книжен блок: каширана фото-хартија на дебела лепенка.
 • Фантастична репродукција на бои.
 • Рамно отоврање (Layflat bind) – прекрасно поврзување на фото-книгата што овозможува целосна видливост на страниците. Фото-книгата лежи со двете корици на површината.

Соработка со дизајнер

Разбираме дека вашите фотографии се скапоцени и затоа нудиме бесплатни дизајнерски услуги за нашиот Luxbook.
Нашиот дизајнер ќе соработува со вас за да создаде фотокнига која совршено ја доловува вашата единствена приказна, осигурувајќи дека секоја страница ја одразува вашата визија и личност.

Гаранција и достава

Луксбукот доаѓа со гаранција за квалитет. Ако не сте целосно задоволни од вашиот Луксбук, контактирајте не` во рок од 8 дена по добивањето на вашата нарачка за да ја корегираме. Дознајте повеќе за нашата политика за рекламации.

Изработката на Луксбукот трае околу 7-12 денови заради внимателната рачна изработка. Сите производи потоа се испорачуваат од Скопје преку ЕЛС. Испораката е бесплатна, а времето на испорака начесто е до три работни денови. Посетете ја нашата страница со информации за испорака за повеќе детали.

Во Marudibooks, сме посветени да ви обезбедиме производ што ќе ги надмине вашите очекувања. Нашиот Луксбук е направен со хартија и мастила со највисок квалитет, што гарантира дека вашите фотографии се зачувани и прикажани на естетски начин. Од беспрекорниот рамен повез до корицата дизајнирана по нарачка, секој аспект на нашиот Luxbook е внимателно изработен за да ви даде прекрасен и безвременски спомен.

Па зошто да се задоволите со нешто помалку? Изберете Луксбук за врвно искуство што ќе ги одржува вашите спомени живи за генерациите што доаѓаат. Нарачајте сега и дозволете нашиот тим од експерти да создаде прекрасна, персонализирана книга со фотографии што ќе ви носи радост засекогаш.

Димензии

Димензија на Луксбук: 20 х 20 см | 20 страници (10 листа) | Цена: 4.650 денари Димензија на Луксбук: 20 х 20 см | до 30 страници (15 листа) | Цена: 5.650 денари Димензија на Луксбук: 20 х 20 см | до 40 страници (20 листа) | Цена: 6.650 денари Димензија на Луксбук: 30 х 30 см | 20 страници (10 листа) | Цена: 7.200 денари Димензија на Луксбук: 30 х 30 см | до 30 страници (15 листа) | Цена: 8.600 денари Димензија на Луксбук: 30 х 30 см | до 40 страници (20 листа) | Цена: 10.000 денари

Закажете разговор со нашата дизајнерка

Пред да го купите овој производ, ве молиме пополнете ја формата подолу. На тој начин ќе можеме да ви помогнеме да го направите вистинскиот избор за вашите најскапоцени спомени.


Очекувајте го нашиот повик наскоро.


  Изглед на ЛуксБук

  Доколку веќе имате идеја како сакате да изгледа вашиот Луксбук ве пополнете ги полињата подолу. Во спротивно оставете ги празни, нашата дизајнерка ќе ве води низ процесот за време на вашиот разговор.